tippmixpro

OB I/B: győzelem a Tatabánya ellen

Tegnap este 18 óra 30 perctől OB I/B-s mérkőzése volt csapatunknak. Ellenfelük a Tatabánya csapata volt.

1F4A77BC 8D28 4768 A319 7F4E0A0E46DF

A mérkőzés első két gólját csapatunk szerezte. Az ezt követő percekben ellenfelünk megpróbált kiegyenlíteni, de további találatainknak köszönhetően a negyed végén 5-2 volt már az állás. A második játékrészben ugyan kevesebb gól született, de a félidő kezdetére így is 5 gólnyi különbség alakult ki a két csapat között. A meccs második felében csapatunk 5x, míg a Tatabánya csak 1x talált már be kapunkba. Kapusaink jól védtek, így a végeredmény egy 13-4-es győzelem lett.

Horváth János, csapatunk edzője, így értékelte a mai mérkőzést:
“Nyolc serdülővel felállva megérdemelt győzelmet arattunk, melyhez ezúton gratulálok a csapatomnak! Hajrá KSI!💛💙💛💙💛💙”