Győzelem a Százhalombatta ellen

Ma este 18 óra 30 perctől serdülő csapatunk a Budapest Bajnokság következő fordulójában vehetett részt. A mérkőzést Százhalombattán, a Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület ellen játszhatták.

67E58558 43F9 493B AD5D 7D6C787F2364

Az első negyedben összesen 7 gólt lőttünk, ellenfelünknek viszont csak 2 találatot sikerült szereznie, így már az elején jelentős előnyre tettünk szert.

A következő játékrészben további 9 gólt lőttek játékosaink, a félidő előtt már 16:4 volt az állás.

A mérkőzés második felében, mindkét negyedben 7-7 találatot jegyeztek játékosaink. Csapatunk fölényes győzelmet aratott, a végeredmeny 30:7 lett.

A legtöbb találatot Bede Marcell szerezte, szám szerint 5-öt. Deák Máté lett a következő a góllövő listán, ő 4 góllal járult hozzá a mai győzelemhez. 3x talált be az ellenfél kapujába Berényi Balázs, Pákozdi Máté és Sipos Botond. 2 gólt lőtt: Szeibert Barnabás, Pető Ádám, Iriczfalvi Gábor, Péter Áron és Szépfalvi Gergely. 1-1 találatot szerzett Bódi Barnabás és Szekeres Attila.

Keszthelyi Tibor, csapatunk edzője, így értékelte a mérkőzést:

"A Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság nyitó fordulójának elhalasztott mérkőzését játszottuk le rendhagyó módon Százhalombattán. Ezen az estén talán a legnagyobb kihívás a százhalombattai uszoda megközelítése volt. Ez mindenkinek sikerült, jól alkalmazkodtunk a pálya méreteihez, a mérkőzésen végig fegyelmezetten, kevés hibával játszottunk, kapusunk jól védett, majd minden játékosunk szerzett gólt."

A mérkőzés jegyzőkönyvét itt tekinthetik meg.