tippmixpro

Bp. serdülő: győzelem az OSC ellen

Második mérkőzésünket 13 óra 30 perctől serdülő fiú csapatunk játszotta. A Budapest Bajnokság 7. fordulójában az A-HÍD OSC ÚJBUDA ellen szállhattunk harcba a győzelemért.

21A82BCA 6C34 4CE2 9A61 1BE5DA1B1C30

Az első negyed alatt csapatunk 5 gólt szerzett, míg ellenfelünknek egyet sem sikerült.
A második játékrész elején csapatunknál és az OSC-nél is 1-1 találat született, majd hosszabb szünet következett, mivel egyik csapat sem tudott betalálni ellenfele hálójába. A jeget egy KSI találat törte meg, a félidő előtt az állás már 8:1 volt javunkra.

A harmadik negyed védekezése nem sikerült olyan jól, mint az előzőekben, az OSC meg is nyerte ezt a játékrészt, de előnyünk így is 4 gólos maradt.
Az utolsó 7 percben csapatunk még 2 góllal gyarapította a listát. A végeredmény 11:6 lett, a mérkőzés KSI győzelemmel zárult.

Gólszerzők: Sipos Botond 4, Bódi Barnabás 2, Berényi Balázs 2, Pocsai Péter 1, Iriczfalvi Gábor 1.

Horváth Dániel, csapatunk edzője, így értékelte a mérkőzést:

"Gratulálok a srácoknak, az első félidőben remekül játszottunk! Mindenkinek jó pihenést és Békés, Boldog Karácsonyt kívánok! Hajrá KSI!💙💛💙💛"