Fiú serdülő: győzelem Debrecenben

Debrecenben másodikként serdülő csapatunk játszhatott a hazai csapat ellen.

707B2DBD 0D92 4D97 9E50 3B7980C60A98

A vezetést már az első negyedben sikerült megszereznünk; míg a Debrecen csupán 2 gólt lőtt, addig mi 7x találtunk be az ő kapujukba. A második játékrész gyengébben sikerült, ezt a negyedet meg is nyerte ellenfelünk, az állás azonban így is 11-7 volt a félidőben. A meccs második felében előnyünket növeltük, a két játékrész alatt további 11 találatot jegyeztünk. A mai mérkőzést összesen 22 góllal tudtuk megnyerni a hazai Debrecen ellen.

Keszthelyi Tibor, csapatunk edzője, így nyilatkozott a mérkőzésről:

"Figyelmetlen, szétszórt volt játékunk. Sok helyzetet kihagytunk, hátul pedig rengeteg gólt kaptunk, pedig kapusunk még jól is védett. A következő fordulóban ennél biztosan több kell majd."

A mérkőzés jegyzőkönyvét itt tekinthetik meg.