tippmixpro

Vízvári Serdülő Kupa - győzelem a Szolnok ellen

Országos csapataink ma reggel Szolnokra utaztak, hogy megküzdhessenek a hazai csapattal, a hosszú kihagyás utáni első meccsen. Elsőként a serdülők ugrottak vízbe.

F0CE4DFC FA89 4C15 8C82 4F277F52F212
2020. július 15, 15:00 – Szolnok, Tiszaligeti Uszoda

Szolnoki Dózsa – KSI SE
6-19

Gólszerzőink: Szalai Péter Miklós – 5, Országh Mihály – 4, Bede Marcell – 3, Iriczfalvi Gábor – 3, Deák Máté – 2, Nagy Ákos – 1, Szépfalvi Gergely – 1.

1. negyed: Az első 8 perc alatt 5x talált be csapatunk a Szolnok kapujába, ezzel 3 gólos előnyt tudtunk kialakítani.
2. negyed: A negyed alatt sok gólt lőttünk, szám szerint 7-et, ezzel a félidő előtt már 12-4 volt az állás.
3. negyed: A negyed alatt szerzett 3 találatunkkal tovább tudtuk növelni előnyünket.
4. negyed: Az utolsó játékrészben 4 góllal tudtuk még gyarapítani a listát, ezzel sikerült fölényes győzelmet aratnunk.

Keszthelyi Tibor értékelese a mérkőzés után:

"Hosszú kihagyás és sok-sok edzés után végre játszhattunk. Bíztató játékkal, sok jó egyéni teljesítménnyel arattunk azt hiszem megérdemelt győzelmet."