KSI SE - Szolnok sajtótájékoztató

Az E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság 8. fordulójában a tavalyi bajnok ellen játszottunk. A mérkőzés izgalmasan indult, mivel csapatunk maximálisan megoldotta feladatát, így az első negyed után 0-2-re állt a mérkőzés. Sajnos a második negyedben sem voltunk annyira gólerősek, de Zerinváry Lóránd egy találatot jegyzett neve mellett, így a félidőben 1-6-os eredménnyel fordultunk.

A végére jött a Szolnoki henger. Két negyed alatt 10 gólt lőttek, ezzel beállítva a végeredményt 16-4 arányban győzött a Szolnok. A sajtótájékoztatón Cseh Sándor és Horváth János edzők, illetve Kardos Gergely (volt KSI-s játékos) és Tóth Bence mondták el véleményüket a meccsről.