OB I-ben a Szentes ellen

Szombaton került megrendezésre az OB I-es bajnokság 12. fordulója, ahol a KSI-s fiúk, a Metalcom Szentes csapata ellen szálltak vízbe. A mérkőzést ellenfelünk nyerte, a végeredmény 10-7 lett.

OBI

A meccs első gólját csapatunk szerezte, amire nem sokkal később a következő támadás során jött a válasz: így a mérkőzés állása hamar 1:1 lett. Az első negyedben 2 találatot sikerült szereznünk, míg a Szentes 5x talált be a kapunkba.

A második negyed során ellenfelünk tovább növelte előnyét, így a különbség 4 gólosra nőtt.

A félidő után, a harmadik negyedben, egy kiharcolt büntetőnek és egy akciógólnak köszönhetően, csapatunk a negyedet 2:1-re nyerte. A negyedik negyedben, mindkét félnek már csak 1:1 találatot sikerült szereznie. Sajnos az első negyedben szerzett hátrányt, a meccs későbbi negyedeiben, nem tudtok behozni, így a 3 pontot a Csongrád megyei csapat vitte el.

A meccs KSI-s gólszerzői: Bóbis Botond – 6, SchmölczNorman – 1

A mérkőzés utáni nyilatkozatokat Facebook oldalunkon láthatják.