OB I: kevésen múlott a győzelem

Szombaton rendezték meg az OB I középszakaszának 8. fordulóját. Szoros küzdelem volt, melyben csapatunk végül alulmaradt a Kaposvárral szemben. A mérkőzés végeredménye 12:14 lett a Kaposvári VK javára.

1DD29D4D 6182 4557 BD22 C59420A42A53

Rendkívül szoros és izgalmas mérkőzést láthattak ma azok a nézők akik kilátogattak a KSI-Kaposvár OB I-es vízilabda mérkőzésre.

A meccs első gólját a Kaposvár szerezte, de a KSI-s fiúk sem vártak sokat, ugyanis a következő támadás során, egy kiharcolt büntetőnek köszönhetően találtak be a Somogy megyei csapat kapujába. A következő percekben ellenfelünk 2 gólos előnyre tett szert, de a negyed végére kiegyenlítettünk, így az állás 3:3 lett.

A félidő előtti és utáni negyedben is pont ilyen szorosra sikerült a játék, az előbbiben az állás 5:5, utóbbiban 8:8 volt.

Az utolsó játékrészben mi kezdhettük a támadást, de gólt ebből nem sikerült szereznünk. Csakúgy, mint a legelső negyedben, a Kaposvár ismét elhúzott 2 góllal, de csapatunk egy emberelőnyös és egy megúszásgóllal ismét felküzdötte magát. 3 és fél perccel a vége előtt átvettük a vezetést, a Kaposvár azonban nem várt sokat az egyenlítéssel. Ezt követően, a mérkőzés utolsó percében, további 2 találattal tudták növelni góljaik számát és ezzel tulajdonképpen el is döntötték a mérkőzés végkimenetelét. Csapatunk végig küzdött és szépen játszott, de a véget ellenfelünk bírta jobban, így a 3 pont sajnos az ő zsebükben landolt. A végeredmény 12:14 lett.

Gólszerzőink: Schmölcz Norman - 4, Dávid Zoltán - 2, Turnai Bálint - 2, Bóbis Botond - 1, Horváth Ákos - 1, Pető Attila - 1, Vékony Ákos - 1