tippmixpro

Hajszálon múlott a győzelem

Szombaton újabb mérkőzés várt OB I-es csapatunkra. A 15. helyért folytatott párharcban ellenfelünk ismét a VasasPlaket csapata volt, akiknek csak egy hajszálon múlott a győzelmük.

IMG 0401

A második mérkőzést ezúttal a Széchy medencében rendezték meg, így a fiúk a megszokott hazai pályán játszhattak ma. Szorosan indult a meccs, az első 8 percben 7 gól is született, ebből 4 a Vasasé, 3 a miénk lett.

A második negyed védekezésünket tekintve nem sikerült jól, ezt a Vasas ki is használta és 4 gólos előnyre tettek szert.

A harmadik negyedtől kezdve támadójátékunk fellendült, így amíg mi 3, addig a Vasas csak 2 gólt tudott lőni.

Az utolsó negyedben úgy a támadásunk, mint a védekezésünk is jobb volt ellenfelünkénél, így ők már nem tudtak gólt dobni nekünk, mi viszont emberelőnyből és akcióból szereztünk 1-1 találatot.

A meccs második felében nagyon szépen küzdöttek a fiúk és gyönyörűen próbálták ledolgozni hátrányukat, de sajnos a győzelmet már nem sikerült megszerezni. A végeredmény 11:10 lett, a párharcot a VasasPlaket csapata nyerte.

Gólszerzőink: Bóbis Botond - 3, Dávid Zoltán - 2, Gábor Lőrinc - 2, Turnai Bálint - 1, Horváth Ákos - 1, Pető Attila - 1